Dakle koja je razlika izmedju njih i koji se moze kupiti kod nas (u VIPu)?

Da li je netko koristio kao modem preko EDGE? Kako funkcionira...dostupnost drivera?

Ako je netko kupio u VIPu, sada, nedavno... sto sve dolazi u paketu?

Hvala!