Ovako, kad pokušavam otvoriti igru koju sam poslao na mob preko BT, počinje mi spremati igru u instalater, i počinje instalacija, tad mi piše "Memorija puna, izbrišite neke aplikacije" Što bi to trebalo značiti, imam dosta slobodne memorije na kartici!
hvala
Trebaš izabrati kod instalacije da ti ju instalira na momo karticu a ne u memo telefona... To te mob pita kad instaliraš igricu... Ako te ne pita, onda ju prebaci na memo karticu (sa FExplorerom ili nečim drugim), i onda ju instaliraj...
EDIT: mislim da ovo možejer je član postavio isto pitanje u ovoj temi...
Zadnji uredio Ico : 23-11-2006 u 10:58
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Bookmarks