Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Folnegovićevo naselje/Zagreb
    Mobitel
    Samsung s5230, Xperia X8
    Operater
    Tele2, BonBon
    Godina
    36
    Postova
    375
    Bodovi
    8.551
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.551, Nivo: 22
    Bodovi: 8.551, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Mogu li se promijeniti ikone na motoroli l6?

    Kao što sam napisao zanima me mogu li promijeniti ikonice ili temu na motoroli l6 jer na onoj stranici motomodders.net ima dosta tema za koje nepiše na koje mobitele idu, starno mi idu na živc one ikone od t-mobile a ne želim izgubit garanciju zbog otključavanja mobitela (ili šta već trebam napravit da se mob debrandira, koliko znam gubi se garancija). Hvala!

  2. #2
    Banned
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    Sony Ericsson K750i
    Operater
    +385-98-95-99
    Godina
    38
    Postova
    475
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ijelec4
    Kao što sam napisao zanima me mogu li promijeniti ikonice ili temu na motoroli l6 jer na onoj stranici motomodders.net ima dosta tema za koje nepiše na koje mobitele idu, starno mi idu na živc one ikone od t-mobile a ne želim izgubit garanciju zbog otključavanja mobitela (ili šta već trebam napravit da se mob debrandira, koliko znam gubi se garancija). Hvala!
    Na motomodders.net imaš skinove za V3,V3i,V3x. A koliko ja znam na L6 nejdu skinovi,ali nisam siguran.

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    6P | Pixel3
    Operater
    Tele2
    Godina
    34
    Postova
    2.307
    Bodovi
    23.828
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ghost Face
    Na motomodders.net imaš skinove za V3,V3i,V3x. A koliko ja znam na L6 nejdu skinovi,ali nisam siguran.

    Točno tako, ali mogu se ubacivati MP-ovi.
    Samo što on to ne želi...

  4. #4
    Banned
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    Sony Ericsson K750i
    Operater
    +385-98-95-99
    Godina
    38
    Postova
    475
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Majstore ako hočeš drugačije ikone,pukni MP na njega. Ali prije toga napravi FULL BACKUP sa Flash&Backup 3. I ako ti bude mobitel trebao ići na garanciju samo ga vrati nazad na mobitel.

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Folnegovićevo naselje/Zagreb
    Mobitel
    Samsung s5230, Xperia X8
    Operater
    Tele2, BonBon
    Godina
    36
    Postova
    375
    Bodovi
    8.551
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.551, Nivo: 22
    Bodovi: 8.551, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    našao sam nešto na motomodders foumu za l6 da postoji neka tema koju su sami sebi napravili, dali je to moguće? Ne želim gubit garanciju jer ima još 15mjeseci a uostalom neću ga ja koristit u petak kupujem e900 a ovog ću dat sestri, ni njoj se to ne sviđa ali nema veze ako ne može.

  6. #6
    Banned
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    Sony Ericsson K750i
    Operater
    +385-98-95-99
    Godina
    38
    Postova
    475
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ijelec4
    našao sam nešto na motomodders foumu za l6 da postoji neka tema koju su sami sebi napravili, dali je to moguće? Ne želim gubit garanciju jer ima još 15mjeseci a uostalom neću ga ja koristit u petak kupujem e900 a ovog ću dat sestri, ni njoj se to ne sviđa ali nema veze ako ne može.
    Ja sam ti rekao šta da napraviš,a da ne izgubiš garanciju.

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Folnegovićevo naselje/Zagreb
    Mobitel
    Samsung s5230, Xperia X8
    Operater
    Tele2, BonBon
    Godina
    36
    Postova
    375
    Bodovi
    8.551
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.551, Nivo: 22
    Bodovi: 8.551, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ghost Face
    Ja sam ti rekao šta da napraviš,a da ne izgubiš garanciju.
    hvala nisam vidio tvoj post, napisao sam ono dvije min poslije tvog posta neznam kako mi je promaklo, ima li negdje kako da to napravim


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove