Pozdrav!
U 8 mjesecu idem na duze vrijeme u austriju i uzet cu karticu od nekog operatera tamo! Trebat ce mi i drugi mobitel.
Sto mislite jeli mi bolje ovdje uzet neki mob ili gore? Kakvo je stanje s cijenama gore u odnosu na nas?