Da li inace steka ova igra na n70 ili to samo meni?
Primjetio sam da mi dosta igara šteka, pa mi nije jasno zašto, jesu li tako zahtjevne nove igre, mislim da moj mob i nije tako star....
http://rapidshare.com/files/593465/E..._J2me.jar.html
Da li inace steka ova igra na n70 ili to samo meni?
Primjetio sam da mi dosta igara šteka, pa mi nije jasno zašto, jesu li tako zahtjevne nove igre, mislim da moj mob i nije tako star....
http://rapidshare.com/files/593465/E..._J2me.jar.html
Bookmarks