http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=1593318&idnews=20460000
Još da uvedu flat-rate po nekoj normalnoj cijeni...![]()
http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=1593318&idnews=20460000
Još da uvedu flat-rate po nekoj normalnoj cijeni...![]()
www.oldiesclan.com
in your dreams :throw:Izvorno postao Scitec
Ma VIP je uvijek prvi...po meni najbolja mreza... Najbolji su mi oni:"VIP kopira T.com... c c c :throw:
Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....
iza ovog koraka bi trebalo ici snizavanje cijena zbog bolje raspodjele resursa...
A je dobra ona direktorica na slici![]()
![]()
A joj, tema je HSDPA, sori. Mislim, čestitam im na uspjehu, ali ovo bode u oči "te naglasila kako se postojeće tarife za mobilni prijenos podataka Mobile broadband 128 i Mobile broadband 512 neće mijenjati uvođenjem HSDPA."
Očito je izostalo ono ključno za popularizaciju mobilnog interneta
osim ako ........Izvorno postao coma_zgb
treba cekat wimax isto je bezicni a trebalo bi biti jeftinije.
dobar grah daleko se čuje
tocno vip je najbolja mreza... ima duplo vise usluga od kroneta. ne kazem da su sve korisne..ali ih bar ima.Izvorno postao Symbian FAN
Izvorno postao khideg
uopće se ne traži više broj usluga, već samo ono što se vani zove "value for money"... znači, naglasak na kvaliteti!
da je broj usluga toliko veći, ne bih se složio, no dobro.
po meni je jedino wimax ono što može drstično promjenit mobilni internet
da dobro si rekao ono sto se vani zove...a kod nas se ne moze nista nazvat kvalitetom jer svako malo neka od mreza imaju neki cirkus..uopce nema najbolje samo postoji pogodnija i manje pogodna mreza ovisno o tvom krugu komuniciranja i naravno o cijeniIzvorno postao Inovator
pa ne znam bas.. recimo meni kronet ne moze ponuditi NISTA... sve usluge koje su mi bitne, kronet ih nema.Izvorno postao Inovator
Bookmarks