Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 246

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    VM dsl napokon nešto konkretno!

    Citat:


    "!!! NOVO DSL IZNENAĐENJE IZ VM MREŽA !!!



    FLAT samo 49,00kn uključujući i pdv za pravne i fizičke osobe.

    Nema nikakvih skrivenih smicalica(ograničenja brzine,promet ili slično)

    jednostavno FLAT kao u ostatku Europe.

    Prelazak je brz i jednostavan,jednostavno se počnete spajati preko nas i

    dobivate račun za promet samo od nas.

    Postojeći T-com pretplatnici prelaskom i nespajanjem na T-com ne dobivaju više račun za promet od T-com-a.

    Za sada regija Sjever telefonski prefiksi 01 i 04x a uskoro i regija Jug 02x(01-02/2007).
    "



    Hvala Bogu više!
    Čekam reakciju konkurencije.

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Slavonski Brod - Vinogorje
    Postova
    1.343
    Bodovi
    11.570
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.570, Nivo: 25
    Bodovi: 11.570, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a brzina??
    i 03x??

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sve ti piše na
    www.vm-mreze.hr

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    6P | Pixel3
    Operater
    Tele2
    Godina
    34
    Postova
    2.307
    Bodovi
    23.828
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Čini mi se dobro. Ali di piše kolika je brzina, ako je nešto malo, nema šanse da se prebacim..

    EDIT: našao sam, nije loše..
    # sa 512/128 kbit/s na 1024/192 kbit/s
    # sa 1024/192 kbit/s na 2048/256 kbit/s
    # sa 2048/256 kbit/s na 3072/384 kbit/s

  5. #5
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Slavonski Brod - Vinogorje
    Postova
    1.343
    Bodovi
    11.570
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.570, Nivo: 25
    Bodovi: 11.570, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao a.k.
    Čini mi se dobro. Ali di piše kolika je brzina, ako je nešto malo, nema šanse da se prebacim..
    pa koliko sam trazio.. ne pise brzina.. mozda je to brzina kao dial-up

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Samsung S22 Ultra
    Operater
    T-Vip2
    Postova
    1.516
    Bodovi
    33.109
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Po onome što piše ovde http://www.vm-mreze.hr/dsl/vm_dsl_paketi_fizicke.asp ispada da su brzine standardne T-Com-ove, tj. da i dalje sve ide preko T-Comove infrastukture samo što je flat 49kn što se poprilično poklapa sa onim glasinama o flatu za 138kn (ovde ispada 128kn), a što bi mogla biti naznaka da će isto napraviti i ostali operateri.

  7. #7
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    SonyEricsson W900i
    Operater
    Vip
    Postova
    802
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao a.k.
    Čini mi se dobro. Ali di piše kolika je brzina, ako je nešto malo, nema šanse da se prebacim..
    EDIT: Vidim da si našao cijene...
    Cjenik:
    http://www.vm-mreze.hr/dsl/vm_dsl_paketi_fizicke.asp
    Eto tu sve lijepo piše... A koliko ja kužim brzinu i dalje plaćate t-comu?!?! Vidim da su cijene iste pa pretpostavljam... A promet plaćate znači vm-mrežama... Ako tko koristi iskon zna kako to ide... Na telefonski račun stigne brzina, a uplatnicom promet od npr. iskona... Eh sad... Kad bi to još bilo dostupno za 035 Inače čini se super ponuda, jedva čekam neke komentare korisnika... Djeluje primamljivo u svakom slučaju.
    .ıllılı.ıl.lı. I Love Techno! .ıl.lı.ılıllı.
    MUSIC @ djdevelox.filefront.com

  8. #8
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    6P | Pixel3
    Operater
    Tele2
    Godina
    34
    Postova
    2.307
    Bodovi
    23.828
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DJ DeVelox
    EDIT: Vidim da si našao cijene...
    Cjenik:
    http://www.vm-mreze.hr/dsl/vm_dsl_paketi_fizicke.asp
    Eto tu sve lijepo piše... A koliko ja kužim brzinu i dalje plaćate t-comu?!?! Vidim da su cijene iste pa pretpostavljam... A promet plaćate znači vm-mrežama... Ako tko koristi iskon zna kako to ide... Na telefonski račun stigne brzina, a uplatnicom promet od npr. iskona... Eh sad... Kad bi to još bilo dostupno za 035 Inače čini se super ponuda, jedva čekam neke komentare korisnika... Djeluje primamljivo u svakom slučaju.

    Da i meni. Tko onda uzima
    Treba nam review..

  9. #9
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao prowler
    Citat:


    "!!! NOVO DSL IZNENAĐENJE IZ VM MREŽA !!!



    FLAT samo 49,00kn uključujući i pdv za pravne i fizičke osobe.

    Nema nikakvih skrivenih smicalica(ograničenja brzine,promet ili slično)

    jednostavno FLAT kao u ostatku Europe.

    Prelazak je brz i jednostavan,jednostavno se počnete spajati preko nas i

    dobivate račun za promet samo od nas.

    Postojeći T-com pretplatnici prelaskom i nespajanjem na T-com ne dobivaju više račun za promet od T-com-a.

    Za sada regija Sjever telefonski prefiksi 01 i 04x a uskoro i regija Jug 02x(01-02/2007).
    "



    Hvala Bogu više!
    Čekam reakciju konkurencije.
    a zasto????
    mislim,zar nisi zadovoljan sa ovim????
    tako bi i ti,i svi mi ostali mogli cekati...i cekati...i cekati....i placati svabama cekanje!


    ovo je cijena ispod one koju smo spominjali na forumima,i mislim da bi smo svi trebali biti zadovoljni!

    jedino sto ja moram cekati je da budu dostupni i kod mene...cekam samo do tada i ni trenutka vise!
    a onda ce mo iduce godine (kada prodje ugovor od 12 mjeseci)cekati nesto drugo...

    do tada "ZIVJELE VM MREZE!!!"


    p.s.

    brzine se placaju t-comu i dolaze zajedno sa telefonskim racunom,pise na njihovim stranicama.

    od sada(tj. kada dobijem se spojim na VM) cu placati svabama pretplatu za telefon i za dsl,a promet optimi i VM-u!
    3 racuna...ha-ha

  10. #10
    4umas4life Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    xperia s
    Operater
    TeleZwei
    Godina
    41
    Postova
    5.049
    Bodovi
    40.660
    Nivo
    49
    Bodovi: 40.660, Nivo: 49
    Bodovi: 40.660, Nivo: 49
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zasto zivjele vm mreze?
    koliko ja znam t-com je prvi najavio snizavanje cijene (50kn flat) a ovi tek sad. (kad su se uvjerili da ce t-com snizavat)
    tears stream down your face when you lose something you cannot replace...

  11. #11
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao flOorKilla
    zasto VM MREŽA?
    koliko ja znam t-com je prvi najavio snizavanje cijene (50kn flat) a ovi tek sad. (kad su se uvjerili da ce t-com snizavat)


    di si ti procitao da ce svabe smanjiti cijene?
    na forumu?
    ako pozornije pratis,to se najavljuje vec 2 mjeseca..a oni to nigdje nisu rekli!
    samo forumasi nagadjaju.


    a VM nesto poduzima....

    i ostali su imali prilike,pa pogledaj cijene...usporedi iskon,h1,optimu...zasto oni nisu 1. smanjili...
    kad smanje,navijat cu i za njih....a do tada "zivjele VM mreze"

    u ostalom,ne gubimo apsolutno nista...ako i ostali smanje,nece nize od ovoga...

    t-com - drop death!!
    na kraju ce zivjeti samo od iznajmljivanja i odrzavanja infrastrukture!

  12. #12
    4umas4life Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    xperia s
    Operater
    TeleZwei
    Godina
    41
    Postova
    5.049
    Bodovi
    40.660
    Nivo
    49
    Bodovi: 40.660, Nivo: 49
    Bodovi: 40.660, Nivo: 49
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa i ako vm mreze ponudi ovu cijenu onda ce t-com zasigurno smanjit isto.
    tears stream down your face when you lose something you cannot replace...

  13. #13
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pozivni 058
    Mobitel
    Puna ladica
    Operater
    T-Vip2
    Godina
    54
    Postova
    3.113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma normalno da ce smanjit, mozda ne odma ali za koijh mjesec dva. Zivio VM, zivio HT, zivile svabe.

  14. #14
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat =:
    Originally Posted by prowler
    Citat:


    "!!! NOVO DSL IZNENAĐENJE IZ VM MREŽA !!!



    FLAT samo 49,00kn uključujući i pdv za pravne i fizičke osobe.

    Nema nikakvih skrivenih smicalica(ograničenja brzine,promet ili slično)

    jednostavno FLAT kao u ostatku Europe.

    Prelazak je brz i jednostavan,jednostavno se počnete spajati preko nas i

    dobivate račun za promet samo od nas.

    Postojeći T-com pretplatnici prelaskom i nespajanjem na T-com ne dobivaju više račun za promet od T-com-a.

    Za sada regija Sjever telefonski prefiksi 01 i 04x a uskoro i regija Jug 02x(01-02/2007)."



    Hvala Bogu više!
    Čekam reakciju konkurencije.


    a zasto????
    mislim,zar nisi zadovoljan sa ovim????
    tako bi i ti,i svi mi ostali mogli cekati...i cekati...i cekati....i placati svabama cekanje!
    Nisi me razumio, ja definitivno prelazim na vm mrežu ali vjerojatno tek u veljaći iduće godine, jer je tek onda dostupna u Splitu. Htio sam reći da jedva ćekam preznojavanje monopolističkih ser... iz T-coma, VIP-a i ostale lihvarske lupeži... Da mi sad ponude FLAT za 1 kunu ne bi ga uzeo.

  15. #15
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Što je njih snašlo...

  16. #16
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    K300i
    Operater
    Tele2
    Godina
    41
    Postova
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni isto ukinula gamad. Pitaj Boga kaj će oni sad skemijati. Ajd bar neće naplatiti ovo razdoblje korištenja pa i nemam neke štete i bar sam na 10 dana osjetio slobodu flata. A sad opet na šugavi T-Com.
    Većina je uvijek u krivu!

    http://www.soundclick.com/bluntafaridbc

  17. #17
    antistar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    344
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni su isto ukinuli, well kolko brzo su dosli tolko brzo ce i propast
    Back on T-com 1 gb

  18. #18
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    ZAGREB
    Mobitel
    MOTOROLA Defy +
    Operater
    tele
    Godina
    38
    Postova
    1.328
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    meni se čini da je to T-KOM zbrljo da bi se svi vi vratili na 1GB pa da ovaj mjesec malo više PLATITE al to sam samo ja.....
    A KAJ SAD TI GLEDAS�

  19. #19
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Planet "ZEMLJA"
    Postova
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahh... ovo je mogući propast VM mreže. Koliko su samo izgubili novca ovih dana, instalacije koje su uveli, promet koji su korisnici napravili u ovih par dana (kojeg nece morat platiti) odkada je izašla ponuda. Ali sami su krivi, trebali su čekat dok T-com spusti cijene pa da oni daju jeftiniju ponudu za nekih 20-30 kn, ali ovo da njihov flat-rate internet bude jeftiniji od T-com-ovog za 240 kn je ludosti, logično je bilo da će dosta ljudi preći kod njih i iskoristit maximum mreže. I ne vjerujem da će u budućnosti imati dosta pretplatnika jer nakon ovoga ne vjerujem da će se puno ljudi pretplatiti kod njih. Stvarno je ovo jedna velika sramota...:bunny:
    Zadnji uredio The Dragon : 09-01-2007 u 23:33

  20. #20
    4umas4life Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    xperia s
    Operater
    TeleZwei
    Godina
    41
    Postova
    5.049
    Bodovi
    40.660
    Nivo
    49
    Bodovi: 40.660, Nivo: 49
    Bodovi: 40.660, Nivo: 49
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stvarno nevjerojatno... tko zna sto je razlog tome..
    tears stream down your face when you lose something you cannot replace...

  21. #21
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2005
    Mobitel
    Samsung E900
    Operater
    VIP
    Postova
    236
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao flOorKilla Pregledaj post
    stvarno nevjerojatno... tko zna sto je razlog tome..
    t-com
    nagli odljev t-comovih korisnika na VM mrežu pa su počeli sa prljavim birokartskim igrama ....

  22. #22
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ludacris Pregledaj post
    t-com
    nagli odljev t-comovih korisnika na VM mrežu pa su počeli sa prljavim birokartskim igrama ....
    Ma kakav nagli odljev... Kam bi ljudi išli? U dijelovima Zagreba imaju Amis ili u dijelomia Osijeka Optimu... Sve ostalo ne može se ni zvati konkurencijom...

  23. #23
    antistar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    344
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jer tko zna sta je bilo s VM-om, jer su propali ili?

  24. #24
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma nisu. Vratit će se opet na marginu poslovanja i to je to
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...

  25. #25
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vratit ce se kada dodje do stvarne liberizacije trzista,a to ce se desiti kada netko iz EU osobno dodje u Hrvatsku,proseta do premijera i zatrazi zamjenu za ministra prometa i veza,te promijenu u HAT-u.
    probali su pismeno upozoriti i to 2 putak(kod kupovine iskona i prije tjedan dana),ali nasi politicari su se pravili da nisu nista ni culi ni vidjeli!
    e tek onda kad netko osobno dodje nacrtati im sta se dogadja,ovi nasi genijalci ce shvatiti da su dosli do granice izrabljivanja,pa ce nesto pokrenuti...

    do tada,ostajemo na istom....bez VM-a(mozda jos koji ISP do tada izpadne iz igre) i uz samo jednog operatera (i nekoliko tvrtki kceri),svima nam dragog monopolistu T-com.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjiPosljednji

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove