alcatel je simpatican i nekako vise zenski mob.
dakle... kupujem mladjoj sestri (8. razred) mobitel, a posto nisam pri novcima, prisiljen sam birati izmedju ova tri modela...
koji uzeti?
nekako mi se najbolji cini j220i, ali ovaj alcatel ima 20kn svaki mjesec na racunu(to ce njoj puno znaciti)... ne znam, pomozite
The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it.
alcatel je simpatican i nekako vise zenski mob.
Alcatel nisam imao ali ova dva jesam i dao bi prednost alcatelu posto se radi o zenskoj osobi. J220 ima bolji software ali je kvaliteta izrade katastrofalna, lg je neusporedivo cvrsci i kvalitetniji, sebi bi uzeo lg izmedu ova 3...
Taj Lg najbolje izgleda, i daje najbolji osjecaj u ruci ali ima slab signal i loš zvuk. Cak ima i grešku da se nakon 6-8 mjeseci pojavi neka žuta mrlja na ekranu.Imaš u Vip paketu SE j210i za 291kn i on mi se cini najbolji u toj cjenovnoj klasi.Također obrati pozornost na nokiu 1600 u simpa paketu za 200kn.
alcatel![]()
Uzeo alcatel, izgled super, a funkcionalnost - cijena niski![]()
www.gadgethive.com Gadget E-Zine
PDA / SMARTPHONE / GADGET
za te novce daje i vise nego sto bi se ocekivalo.
Bookmarks