Valjda sam previdio, ali ne nalazim nacin kako se netko moze brisati sa ovog foruma, kao sa drugih koji tu opciju imaju na pocetnoj strani.
Valjda sam previdio, ali ne nalazim nacin kako se netko moze brisati sa ovog foruma, kao sa drugih koji tu opciju imaju na pocetnoj strani.
Priroda je stvorila covjeka a bog moju zenu
Bookmarks