Poz , evo moj prvi post na forumu, iako ga pratim vec neko vrijeme

Trenutno imam siemens m55, koji je vec pa dotrajao, sa sve maske sam mu skinuo boju, a i oko displeya sam ostrugao svu boju, tako da je tuda providan , a ima par problema, zna se ugasit kad je u dzepu, samo se ugasi :S , a i baterija polako izdaje, kad indikator pokazuje da ima 35-45% baterije, to traje jos par sati, i gotovo . Uglavnom, mogu ga koristiti

E sad sam vidio SX1 , tj. cijena mu je razumna , u oglasima sam nasao jedan za 100 eura, sa slusalima, i 128mb karticom , "dobro ocuvan"

Sad me interesuje, da l' se isplati to uzimati, nije da sad ne mogu izdrazat sa m55, a ovaj ima symbian (jest da je stariji) , a i izgleda mi sminka .
Znam da je telefon star 2.5 god, pa zato i pitam

I imam jos jedno pitanje , cuo sam od brata, da ima "svjetlecu, infracrvenu" (nazovi kako hoces ) , tastaturu, tj, da telefon je stvori , tj. da reprodukuje zrake na ravnu povrsinu, i na njoj kucas sta trebas. Jel istina?


Eto ako ko ima volje da malo napise neki reply, bio bih zahvalan