Kod SX1 mi slabo hvataju tipke (posebno lijeva i desna funkcijska) - šta da radim? Ima li kakvo riješenje - sam svoj majstor ili servis?

Da napomenem - SX sam rastavljao, ali tipke mi se čine stvarno zajebane za rastavit da dođem do pličica (podloške od tipke).