Slučajno sam izbrisao na 6680 program koji se zove Upravitelj (omogućuje stvaranje onih mooveeja. Već pola sata kopam po Nokijinim stranicama-ništa ne mogu naći.
Može mi netko postati ovdje?
Tnx
Slučajno sam izbrisao na 6680 program koji se zove Upravitelj (omogućuje stvaranje onih mooveeja. Već pola sata kopam po Nokijinim stranicama-ništa ne mogu naći.
Može mi netko postati ovdje?
Tnx
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
imaš muvee ovdje
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
Bookmarks