tema:Izvorno postao ztopolnj
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=25096
ovo![]()
Flešao sam v3 s MP s Bluedevilove stranice, pokušao staviti oba LP jedan ne prolazi uopce a drugi završi ali se ne vidi količina slobodne memorije.
I zašto mi sat prikazuje u obliku 11:22 pm?
R374_G_0E.40.3CR_Lang002F_reflash.rar
R374_G_0E.42.0ER_LP002F_reflash.rar
Molim pomoč!
tema:Izvorno postao ztopolnj
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=25096
ovo![]()
poštelaj da ti prikazuje 24h vrijeme, sad ti je na 12h postavciIzvorno postao ztopolnj
Bookmarks