Kako mogu to?
Bez ulazenja u windows. Negdje u bios-u ili u cmd-u??
Npr. kad instaliram windows pise ovako nekako "type c to create new partition" ali se nista ne dogodi kad to uradim.
Kako mogu to?
Bez ulazenja u windows. Negdje u bios-u ili u cmd-u??
Npr. kad instaliram windows pise ovako nekako "type c to create new partition" ali se nista ne dogodi kad to uradim.
Bookmarks