Prosle godine sam imao projekt na faksu i napravio sam daljinski za nokije, ali mislim da bi moglo raditi i na motorolama. Nisam isprobao jer nemam bt dongle.Izvorno postao damirs
http://fly.srk.fer.hr/~krump/setup_btremote.exe
Radi se o Motoroli V3 i Linuxu. Tek cu kupiti taj telefon i ispitujem sve mogucnosti :-) Ne znam da li se netko na forumu bavi Linuxom, no zanima me slijedece:
Da li je netko uspio upogoniti taj telefon kao daljinski za PC koristeci bluetooth? (Moze i u Windowsima, ako postoji rjesenje.)
Po netu citam da taj model (V3) nema Java Bluetooth API (JSR82) - ako je tako, da li je to mozda rijeseno nekim od firmware-a?
Hvala!
Prosle godine sam imao projekt na faksu i napravio sam daljinski za nokije, ali mislim da bi moglo raditi i na motorolama. Nisam isprobao jer nemam bt dongle.Izvorno postao damirs
http://fly.srk.fer.hr/~krump/setup_btremote.exe
teoretski bi se moglo, možda preko java aplikacije, ali samo preko jave, jer firmware ne dopušta takve radnje.... probaj jer nemaš šta izgubiti...
Evo nasao sam jedan programcic gdje u helpu pise da radi normalno sa SonyEricssonima, nekim Siemensom i Motorolom v500 (navodno i sa svima Vxxx) - da li to moze znaciti da ce raditi i s V3 (ne znam bas te modele)?
Hvala svima!
Jok, nema šanse... Nažalost...
U prvom postu dobro piše - v300/500/525/600/620, kao i v3 (a i noviji, čini mi se) nemaju omogućen pristup BTu preko Jave. Što znači da nikakva Java app ne vidi i ne može koristiti BT. Što znači da ništa od RC![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
Bookmarks