Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5
  1. #1
    Moderatorica Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Morden, MB, CA
    Mobitel
    iPhone 5c
    Operater
    MTS
    Godina
    42
    Postova
    215
    Bodovi
    27.255
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.255, Nivo: 40
    Bodovi: 27.255, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 74,0%
    Ukupna aktivnost: 74,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    moje iskustvo: TrekStor i.Beat cebrax 1GB

    prije par dana kupila sam u Linksu ovaj player, pa da vam ga malo poblize opisem
    ne, ovaj model nema radio, no meni to nije bilo pretjerano bitno, jer ja osobno ne slusam radio gotovo uopce, pa mi fm nije igrao nikakvu ulogu pri odabiru plejera.
    napaja se preko 1 AAA baterijice. ja koristim Sony Alkaline (nisam jos nabavila punjac i punjive baterije), i baterija mi vec drzi 3 dana, uz prosjecno 4 sata slusanja dnevno!!
    ima opciju slaganja po foldericima, dosta je pregledan, ima i snimanje zvuka, ali s time se nisam jos igrala.
    negdje sam procitala da Sodom spominje brzinu presaltavanja pjesama, pa da pohvalim ovaj plejer, dosta brzo ih presaltava, a isto je i s ubrzavanjem pjesme: stisnes i vec se prebacuje, nema nikakvih cekanja!
    ima 6 vrsta ekvilajzera: normal, rock, jazz, classic, pop i bass
    sto se kvalitete zvuka tice, plejer je dosta glasan, muzika je jasna.
    eh, sad, jacina ide do 24, i inace nema krcanja, osim ako su u pitanju jako izrazeni basovi, onda iznad 20 pocne krcati, no s obzirom da je ionako poprilicno glasan to mu i nije prevelik nedostatak (sigurno ne za te novce).
    slusalice su me ugodno iznenadile, ocekivala sam da nece valjati, no usporedila sam ih sa sonyevim i phillipsovim slusalicama, razlika nije prevelika. meni je jedini problem sto imam male usi, pa me slusalice zuljaju no mene vecinom sve takve slusalice zuljaju, pa cu si morat nabavit one neke mrcinske
    ima powersafe (dakle da se sam iskljuci nakon sto je pjesma na stop, a vi u odredjenom vremenskom razdoblju (koje sami odaberete) ne dirate plejer). ima i sleep mode.
    ekran ima bijelo pozadinsko osvjetljenje, pregledan je, moze se podesiti brzina skrolanja pjesme, desno u dnu, sto je mene osobno odusevilo, pise koliko pjesma traje i koliko vam ta ista pjesma trenutno dugo svira.
    prebacivaje pjesama ide direktno preko usb-a, dakle usteka se u komp, komp sve sam pronadje i obavi, na vama je jedino iskopirati muziku i to je to (jedino za win 98 se navodno moraju dodatno instalirati driveri). ja, na zalost, imam usb 1.1 (zbog tog razloga sam odustala od kupnje plejera s baterijom koja se puni preko usba..), meni je 130 pjesama prebacivalo 11 minuta, sto mislim da nije pretjerano puno!
    eto, to je trenutno sve bitno sto mi pada na pamet, ako vas sto dodatno zanima - pitajte.
    ja sam super zadovoljna, smatram da sam za te novce dobila dobar i kvalitetan plejer, koji posve zadovoljava moje potrebe!
    preporucujem ga svima koji za sto manje kunica zele dobar plejer s dosta memorije. jedino ga ne preporucam zagrizenim obozavateljima tehnjave, jer oni ce vjerojatno biti razocarani krcanjem basova na 4 zadnja levela glasnoce
    ovo je linkic na taj plejer: http://www.links.hr/index.php?option...kl=350.600.042
    11. o9. 2oo9. & 14. o8. 2o11.
    26.04.1986. Припять (Pripyat)

    “No measure of time with you will be long enough. But we’ll start with forever.”

  2. #2
    nihilistic Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3G 16Gb
    Operater
    vip
    Postova
    4.800
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ljep osvrt na player,cjeni se!
    što se tiče krčanja to bi se dalo ispravit sa boljim slušalicama,a što se tiče usba 1.1 to bi se dalo ispravit pci karticom (i ja sam vlasnik jedne takve za nekoliko kuniča).

  3. #3
    Moderatorica Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Morden, MB, CA
    Mobitel
    iPhone 5c
    Operater
    MTS
    Godina
    42
    Postova
    215
    Bodovi
    27.255
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.255, Nivo: 40
    Bodovi: 27.255, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 74,0%
    Ukupna aktivnost: 74,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i jos samo da nadodam, sto se kvalitete plastike tice, stvarno je cvrst, a plastika pod prstima odaje osjecaj gume..
    ne znam kako da vam to opisem... nesto kao onaj sony ericsson bez kamere(ne znam model) kojeg je tele 2 za uskrs davao za kunu onjima koji su uzimali pretplatu bez aparata.. no uglavnom, ako netko zna, nek napise koji je to model. takvu plastiku ima i ovaj plejer.
    cvrst je, meni je vec pao na plocice, nista mu nije
    11. o9. 2oo9. & 14. o8. 2o11.
    26.04.1986. Припять (Pripyat)

    “No measure of time with you will be long enough. But we’ll start with forever.”

  4. #4
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovo bi se moglo svrstati u best buy, obzirom da se za te novce uglavnom mogu kupiti playeri sa 256 ili najviše 512 MB... Čestitam na kupnji... Uživaj!

  5. #5
    :wonderfull electric:
    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Marija Bistrica
    Mobitel
    Xperia Z
    Operater
    tele2
    Godina
    42
    Postova
    2.144
    Bodovi
    22.828
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.828, Nivo: 36
    Bodovi: 22.828, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    damn, svaki put kad kliknem na link gore, dođe mi da skočim u auto i trk do linksa!
    When shit turns to gold, the poor will be born without ass


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove