Prijatelju, te baterije izgleda nema za kupiti. Raspravljali smo o tome u jednom topicu, ali nitko izgleda nije mogao nabaviti tu batku.
LOL, izgleda da bi trebalo kupiti N-Gage QD samo zbog baterije. Malo je veća od BL-5C, pa bi jedva stala u 3650.
Što, ti je imaš ili...


Odgovori uz citat
jer mi ova na nokiji bas ne drzi previse 500 mAh


Bookmarks