Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22
  1. #1
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Huawei U8650
    Operater
    bon bon
    Postova
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question E1000 Flexan, problem sa vibracijom i gasenjem video poziva

    Stavija sam novi Flex na E1000:
    UCE1000EMEAR2602C, pobrisa mi je sve od vodafona, sta je dobro ali sad su nastala dva problema.
    1) Mobitel mi nece vise da vibrira, tj. kad ga stavim na vibraciju pokaze dolazni poziv na ekranu ali ne vibrira, a kad stavim zvonu+vibraciju, mobitel samo zvoni.
    Onih pet dojava( Vibe Dash, Vibe dot dash ...) mi uopce na radi, kad stavim na njih, prije kad bi sa vodafonovim flexom u sounds sta na njih mobitel bi vibrira.
    Jeli moze bit da su se sa novim flexom izbrisali sa mobitela??? Jeli mi ih moze ko skinit sa svog mobitela (fajlove) pa mi ih poslat.
    2)Drugo pitanje je za one koji imaju odkodiran mobitel.
    Dok je bija vodafonov flex i t-mobile kartica unutra, ikona G mi je bila siva i povise signala mi nije bilo ikone covika. Mreza je bila stavljena na 900/1800. Ista stvar bi bila kad bi stavija i Vipovu karticu.
    Sa novim flexom kad stavim T-mobile karticu i izaberem mrezu 900/1800, pojavim mi se ikonA covika povise signala, i ikona G sa strane koja pocrveni!! Sta god minja u network postavkama ne mogu vise dobit
    da mi ikona G bude siva ( znaci da mi iskljuci video poziv ) i covik se vise ne mice. Kad stavim vipovu karticu, i odaberem mrezu 900/1800 ikona G bude siva, ali ikona covika jos uvik stoji.
    Kad prominim (Na vipovoj kartici) network na automatic, pojavim mi se ikona 3G crvene boje ( sta je normalno). Jeli ko zna kako iskljucit video poziv na ovom flexu ( da mi crveni G bude siv ) sa T-mobile karticom.
    Inace sta bi tocno tribale zanacit ikone covika posvise signala i crveno G.

    Hvala

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stavi drugi flex! Meni uredno radi SAE1000T672UKR260016

  3. #3
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    N95, 6120 Classic
    Operater
    T-mobile
    Godina
    44
    Postova
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GoGs možeš li mi reći gdje da skinem taj flex?

  4. #4
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao elmagio
    GoGs možeš li mi reći gdje da skinem taj flex?
    najbolje ti je da si skineš MonsterPack sa ove stranice.

    Samo mi najprije reci koji bootloader imaš na mobitelu!?

  5. #5
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    N95, 6120 Classic
    Operater
    T-mobile
    Godina
    44
    Postova
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A kako provjeriti koji bootloader imam u mobitelu?

  6. #6
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao elmagio
    A kako provjeriti koji bootloader imam u mobitelu?
    ugasi mobitel, stisni i drži *# zajedno i onda sitsni tipku za paljenje mobitela.

  7. #7
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    N95, 6120 Classic
    Operater
    T-mobile
    Godina
    44
    Postova
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boot Loader
    0.6.3.1

    A sta mu znaci ovo
    Transfer Mode: Serial RS-232?

  8. #8
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Na to se ne moraš obazirat. Dobro, bootloader ti je pogodan za flashanje! Samo udri sa Monsterom koji sam ti preporučio!

  9. #9
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    N95, 6120 Classic
    Operater
    T-mobile
    Godina
    44
    Postova
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moze link gdje ima neka upustva kako to napraviti?
    Negdje sam bio to nasao ali sam zaboravio gdje.

    P.S. Jel se ove moze napraviti sa USB kabelom?

    Unaprijed zahvaljujem.
    Zadnji uredio elmagio : 26-04-2006 u 08:44

  10. #10
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Odi u Motorola superthread i tamo vidi... Tamo imaš sve moguće upute šta postoje za motorole!

  11. #11
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    N95, 6120 Classic
    Operater
    T-mobile
    Godina
    44
    Postova
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo mene GoGs ubacio sam MonsterPack sa one stranice i sve mi radi odlicno samo me zanima nemam hrvatskog jezika. Kako bih ga mogao ukljuciti?

  12. #12
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    zg
    Mobitel
    m50, e1000
    Operater
    vip
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moj prvi post na ovom forumu: SVIMA LIJEPI POZDRAV

    @elmagio: koji monsterpack si skinuo?
    Mozda ovaj:
    NO-BRAND(Ultimate Pack by madmastergui)(ITALIAN - FOR BOOTLOADER)
    (R26LD_U_83.39.24I_ LP0039_NEW_DRM _SAE1000T672UKR26016_ 1FF)

    Koji sve jezici se nalaze u njemu?

    P.S. Ja sam zadovoljan i s engleskim, no braticu cu morati naknadno flexat i hrvatski... Tako da i meni treba GoGs-ova pomoc...

  13. #13
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo GoGs-a sa pomoći...

    Za Hrvatski jezik morate ubaciti neki LP (LanguagePack) koji sadrži hr jezik...

    Evo jedan šta sam ja napravio sam. http://rapidshare.de/files/19139676/...GoGs_.shx.html

    @Inspektor: jezik ti nije flex, nego flash.... ubacuješ ga kao flash...
    Zadnji uredio GoGs : 28-04-2006 u 17:03

  14. #14
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    zg
    Mobitel
    m50, e1000
    Operater
    vip
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GoGs hvala puno, upravo downloadam

  15. #15
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inspektor
    GoGs hvala puno, upravo downloadam
    nema na čemu, i drugi put!

  16. #16
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Gunja
    Mobitel
    Galaxy s4
    Operater
    VIP
    Postova
    134
    Bodovi
    9.419
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.419, Nivo: 23
    Bodovi: 9.419, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da ne otvaram novi topic ,a prvi put radim flash recite mi jel sve ovo ok na slici dolje ?


  17. #17
    Forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    N95, 6120 Classic
    Operater
    T-mobile
    Godina
    44
    Postova
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Aureus
    da ne otvaram novi topic ,a prvi put radim flash recite mi jel sve ovo ok na slici dolje ?



    Ovo ti je dobar postupak osim sto sam ja na tvom 3. pitanju stavio i one dvije kvacice dolje tj.zadnje, a isto tako sam i stavio bez kvacica pa mi je uspjelo.


    Za inspektora:
    Probao sam i firmware prvi na spisku na onoj stranici i ovaj sto si ti napisao.
    Neznam ali cini mi se da ovaj tvoj moze primiti manje poruka nego onaj koji sam ja skinuo. Javit cu ti kad vratim stari pa da vidim.

  18. #18
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    zg
    Mobitel
    m50, e1000
    Operater
    vip
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao elmagio
    Za inspektora:
    Probao sam i firmware prvi na spisku na onoj stranici i ovaj sto si ti napisao.
    Neznam ali cini mi se da ovaj tvoj moze primiti manje poruka nego onaj koji sam ja skinuo. Javit cu ti kad vratim stari pa da vidim.
    Evo skinuo sam ovaj prvi - mozes li mi samo potvrditi da s njime nema nikakvih kardinalnih ili iritantnih gresaka?

    Koristit cu RSD Lite 2.7 - kod njega ne moram ugasiti mob pa stisnuti kratko tipku za paljenje - vec ga upaljenog spojim, pokrenem RSDlite i samo flasham/flexam? Ili??
    Inspector Callahan: Well, when an adult male is chasing a female with intent to commit rape, I shoot the bastard. That's my policy.

  19. #19
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inspektor
    Koristit cu RSD Lite 2.7 - kod njega ne moram ugasiti mob pa stisnuti kratko tipku za paljenje - vec ga upaljenog spojim, pokrenem RSDlite i samo flasham/flexam? Ili??

    Da, baš tako.... ako je sve OK.

  20. #20
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    zg
    Mobitel
    m50, e1000
    Operater
    vip
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo uspjesno sam se rjesio Vodafona i sad mi se mob stvarno svidja.

    Koristio sam onaj gornji MonsterPack ( R26LD_U_83.39.24I_ LP0039_NEW_DRM _SAE1000T672UKR26016_ 1FF ). Zadovoljan sam, ali imam dva pitanja:

    1. U Podešenjima nemam više mogućnost pogledati koji je sve software gore (flash, flex, language)
    1. Gdje mi je nestala AGPS ikona sa zaslona mobitela? Kad sam imao prije onaj zvjezdicu/križić sa N nisam mogao uključiti u Podešenja/Status telefona AGPS, a sad je obrnuto: mogu uključivat/isključivat ali nemam ikone? E da, MP je sam "otključao" AGPS. Jel ta stvar uopće radi?
    Inspector Callahan: Well, when an adult male is chasing a female with intent to commit rape, I shoot the bastard. That's my policy.

  21. #21
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    zg
    Mobitel
    m50, e1000
    Operater
    vip
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da imam i treće pitanje:
    3. Prvo paljenje s novim MP kad ono poruka: Flex Error: Phone Subsidy Lock

    Naravno, rješio sam to, ali zašto se pojavilo? Jesam li ja napravio samo update flasha/flexa?
    Inspector Callahan: Well, when an adult male is chasing a female with intent to commit rape, I shoot the bastard. That's my policy.

  22. #22
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inspektor
    Evo uspjesno sam se rjesio Vodafona i sad mi se mob stvarno svidja.

    Koristio sam onaj gornji MonsterPack ( R26LD_U_83.39.24I_ LP0039_NEW_DRM _SAE1000T672UKR26016_ 1FF ). Zadovoljan sam, ali imam dva pitanja:

    1. U Podešenjima nemam više mogućnost pogledati koji je sve software gore (flash, flex, language)
    1. Gdje mi je nestala AGPS ikona sa zaslona mobitela? Kad sam imao prije onaj zvjezdicu/križić sa N nisam mogao uključiti u Podešenja/Status telefona AGPS, a sad je obrnuto: mogu uključivat/isključivat ali nemam ikone? E da, MP je sam "otključao" AGPS. Jel ta stvar uopće radi?
    1. za opciju na kojoj možeš vidit soft moraš uključiti sa LeaderGL flex editorom.

    2. Jel je to tak važno što je nema? to ovisi o MonsterPacku

    3. To ti je glupost u Monsteru. to se obriše secure_PDS_init file iz /a/mobile/system i samo pozdravnu poruku promjeniš. Zašto je to u mobitelu, nemam pojma


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove