razmisljam da malo obnovim pc, pa me interesira da li ovo ista vrijedi, tj da li je uopce medjusobno kompatibilno.
trenutna situacija je sljedeca: p3 1ghz, 512sdram, dfi mbo, vga ati saphire 9600.
na kompjuteru se ne igram. tu i tamo neki need for speed ili call of duty, ali i to rijetko.
ovo sam na brzinu nasao na nabava.netu:
Procesori i hladila
Intel Pentium D 805 LLGA - 2.66GHz, S.775, FSB 533MHz, dual Core, 2×1MB BOX 1038 Diskont24
ovu maticnu sam izabrao jer nemam sata diskove, niti za sada nemam poitrebu nabavljati novi, veci disk, i imam ovu graficku koja me za sada sluzi i recimo da sam zadovoljan.
eventualna kupovina druge ploce sa pci-e slotom bi nosila kojih 1000kn vise za graficku, a taj dodatni trosak bih htio izbjeci. bar za sada.
amd ne zelim, tako da se ne morate truditi sa "kupi athlona...." nhf!
ovo je neka okvirna cijena, ali ako bi se naslo stogod bolje, onda bih mogao dati do 2500kn.
eto, pa ako netko ima volje za napisati (konstruktivnu) kritiku, bio bih zahvalan!
Bookmarks