skinuo sam muziku koja ima .flac ekstenziju???
windozi je ne prepoznaju pa ako mi neko moze pomoc da to otvorim puno bi mi pomogao !![]()
zahvaljujem se unaprijed!
skinuo sam muziku koja ima .flac ekstenziju???
windozi je ne prepoznaju pa ako mi neko moze pomoc da to otvorim puno bi mi pomogao !![]()
zahvaljujem se unaprijed!
Zadnji uredio otrov31 : 01-04-2006 u 09:40
Bookmarks