Jedno pitanje:
Dal ja mogu dobit dailer a koristim ADSL
Jer mi se stalno pokazuje neko pop-up na talijanskom gdje jedino razumijem riječ dailer
Jedno pitanje:
Dal ja mogu dobit dailer a koristim ADSL
Jer mi se stalno pokazuje neko pop-up na talijanskom gdje jedino razumijem riječ dailer
There are no shortcuts in evolution.
Nije dailer nego dialer ali ne vjerujem da ga mozes pokupiti putem dsl-a!
nema potpisa
definitvno NE
ne... zato jer se ne spajaš na nikakav broj
Seriously?
a može li se pokupiti dialer preko dsl-a, pa se on pokušava spajati? (naravno, znam da ne može uspostaviti poziv, ali možda pokušava)
.
If they don't have chocolate in Heaven, I ain't going.
ne pokušava on ništa... jednostavno ne može.. a i da pokušava nemože ništa... to je kao da ti virus za windowse uleti u mac isto nema učinka.Izvorno postao nijala
jedino ako ti netko sazna username i pass onda ti može nabit račun...
Seriously?
Bookmarks