pa ja bi ti preporučila SE K600i (2.659kn)SE K750i(2.590)Samsung D 500-(2789) ostalo je preko željene cifre!
Evo ekipa pozdrav!
Hitno mi je jer trebam odluchiti u iduchih par sati ono max do 23:30 danas...
Trazim mobitel s trenutno najboljim ponudjenim preformansama za cijenu
do 3 000 kna ...
ono bitno je samo da ima dobru cameru 1.3mega px ili vishe,, naravno i snimanje clipova,, bilo bi dobro da ima dobru memoriju i da podrzava avi rm i ostale formate,,,
misilm..
za tu cijenu shta se najbolje moze dobiti
unaprijed puno hvala
( a smo skromni )![]()
pa ja bi ti preporučila SE K600i (2.659kn)SE K750i(2.590)Samsung D 500-(2789) ostalo je preko željene cifre!
hvala na brzom odgovoru,, evo gledam ih,,, dobri su ..
ima li josh kojih ponuda ??
za 4 možeš dobiti W900i(s papirima)
abdbda
Izvorno postao abd
![]()
![]()
![]()
Jel kupuješ mob u dućanu ili na crno?
Bom Chicka WahWah
duchan,, ali odluka mora pasti danas![]()
Za te pare, evo nekoliko preporuka:
Nokia 6230i
Samsung D500/E720/E730
Sony Ericsson D750i/K750/W800
Bom Chicka WahWah
Uzmi si neki Symbian telefon, možda neku Nokiu
Old school: Siemens M35, Motorola V500@V600, Nokia 7250, Motorola A925, SE P900, SE T610, Motorola MPX200, Motorola MPX220, Motorola V3 Black
Now: MDA Compact@i-Mate Rom 1Gb MMC
Al teško da će naći neku dobru noviju Nokiu za te novce, a čovjek traži novi mobitel iz dućana...od novih Symbiana koje trenutno možeš kupiti u dućanu su Nokia 6680, N70, N90, zatim Sony Ericsson P910, ali su svi skuplji od 3 soma kuna...
Bom Chicka WahWah
e tnx ekipa, a vas odabri...
od navedenih je ?
da da, treba mi help![]()
Malo skuplji od 3k kn- Nokia 6270. Nije Symbian,ali vrlo dobar mob.
Da uzimam jedan jedini odabir, odlučio bih se za Samsung E730 jasno i glasnoIzvorno postao Gattsu
![]()
Bom Chicka WahWah
heeeeeeeeheeeeeeeeee,
oba su jaka
ta nokia ima 2mgpx kameru
samo kolika mu je memorija ..
dok onaj samsung ima 1.3mgpx cam.. i 92mb memorije O_O
covjece
Vidio sam da i u Tele2 imaju Samsung E760, koji mi se također čini kao jako dobar izbor...cijena na Tele2 pretplati mu je 1795kn, tak da pretpostavljam da solo uređaj nemre biti više od 3 soma kuna...
Bom Chicka WahWah
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra...34770184139541
hehe, ma ok je cijena i nije preko 3 000![]()
w800i i rijesio si problem,a moze i d600.mislim da su naj izbor.
..pa i to D 600 je 3.145kn!Izvorno postao zmija
N6270, ali sad u ducano vec mozes dobit 6630 za oko 3000kn-to bi bio moj izbor.
Testis unnus, testis nullus!
ne,nego 2999kn.Izvorno postao lili
točno evo ga u konikomu za 2800kn može i na rate na12 mjeseci
d600 je i moja preporuka!
da ides na crno, nasao bi zvijer od mobitela do 3000kn!
..ovu cijenu sam našla u Mobilu!!!Izvorno postao zmija
to je ocigledno stara cijena!!
6270, danas gledao u hg-spotu 3049 kn, genijalan mob.
Bookmarks