Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2
  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Duga Resa
    Mobitel
    Sony Ericsson k700i...idr
    Operater
    VIP
    Godina
    33
    Postova
    113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E ja se slabo u to kužim mislim nikako a ako ko ima volje neka mi detaljno objesni kak da se spojim sa frendom koi živi u isto zgradi 3 kata iznad.

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2002
    Lokacija
    vg, HR
    Mobitel
    BB-9000
    Operater
    VIPnet
    Godina
    44
    Postova
    1.060
    Bodovi
    20.359
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.359, Nivo: 34
    Bodovi: 20.359, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teško, podovi/stropovi su od armiranog betona što je problem i to velik za WLAN signal. najbolje je da se umrežite žicom tj. UTP kabelom kroz dimnjak ili po fasadi. radit će vam bolje, a i jeftinije je višestruko.

    ako su samo dva kompa, onda vam treba 50ak metara cross mrežnog kabela i to razvucite, a ako je više kompova ili hoćete malo bržu vezu, onda jedan od vas nek kupi switch i trebaju vam UTP kabeli od svakog kompa do tog switcha potrebne duljine i to onda nisu cross nego obični ili 'ravni' ili patch kabeli.


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove