teško, podovi/stropovi su od armiranog betona što je problem i to velik za WLAN signal. najbolje je da se umrežite žicom tj. UTP kabelom kroz dimnjak ili po fasadi. radit će vam bolje, a i jeftinije je višestruko.
ako su samo dva kompa, onda vam treba 50ak metara cross mrežnog kabela i to razvucite, a ako je više kompova ili hoćete malo bržu vezu, onda jedan od vas nek kupi switch i trebaju vam UTP kabeli od svakog kompa do tog switcha potrebne duljine i to onda nisu cross nego obični ili 'ravni' ili patch kabeli.
Bookmarks