V525 u pitanju. Otkad sam odkodirao mob sa repstudiom, ne mogu više na .72R pa da ga j... Prije sam mogao. I cijeli postupak (sa ramdlrom) sam lijepo napravio, nije u njemu problem. Molim pomoć ? Tipkovnica sam blicne nakon postupka. Vratim .58 sve normalno, al na gore neće.
Clarke's Third Law:
"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."
Ako bude problema, javi se meni za daljnju pomoć...Izvorno postao nagy_os
Bookmarks