pa valjda skineš ljevi bok(stranu) pa desni bok jel da ali ga ja nemam pa će ti neko drugi potvrdit
Bok ljudi, imam problem sa Nokiom 6020, ne mogu skinuti prednju masku, ne znam kako se to radi, zadnja ide dolje bez problema! Jednostavno ne znam nacin na koji se skida prednja maska a ne zelim nista siliti da si ne potrgam mob!
Pomozite!!!
Mozete napisati ovdje kako se to radi a mozete mi i poslati mail na bomatija@yahoo.com!
Naime zelim skinuti masku jer mi je izmedu ekrana i maske uletilo puno prasine pa si to jednostavno zelim ocistiti!
Puno hvala!!!!
pa valjda skineš ljevi bok(stranu) pa desni bok jel da ali ga ja nemam pa će ti neko drugi potvrdit
...točno - prvo, naravno, skineš zadnji poklopac, pa skineš donji lijevi kraj prednje maske, zatim desni kraj i onda gornji dio... ne boj se, maska neće pući...Izvorno postao Hacker
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Puno hvala!!! Uspio sam! Thanks!!!
Bookmarks