Ja sam ugovor potpisao polovicom dvanaestog mjeseca, montirati su mi došli 23.12. (6 dana kasnije), a DVD sam dobio CityExpressom 16.1.
Prošli tjedan mi je doma doma došao tehničar iz T-HT-a ugraditi ADSL modem i sve ok,samo veli,"nemam ja nikakav DVD player i ništa ne znam,moraćeš to pitati u službi za korisnike".
Tamo kažu da ih u veljači počinju slati ,no pitam se da li ću ga uopće dobiti.
Naime,podnio sam zahtjev početkom prosinca i odobren je oko dvadesetog. Nisam dobio nikakvo pismo o novom max adsl računu (dok neki jesu) već samo tel.poziv da dolaze instalirati.
Prije sam plaćao 79kn + pdv pretplate za net super kod t.coma. Jeli se ta pretplata automatski ukida ili ju treba odjaviti?
Hvala puno na odgovorima!
PS- još nešto,kako se može provjeriti trenutna brzina veze? Na korisničkim stranicama daju samo podatke o ostvarenom prometu.
Zadnji uredio Dado2006 : 06-02-2006 u 19:11
Ja sam ugovor potpisao polovicom dvanaestog mjeseca, montirati su mi došli 23.12. (6 dana kasnije), a DVD sam dobio CityExpressom 16.1.
I jel valja čemu taj dvd?
Sasvim OK s obzirom na cijenu (1kn).
Bez problema radi DivX (čak i na crnim CD-ima s kojima čak i KISS ima problema), jedino je daljinski dosta slab. Ide samo do 30 stupnjeva i možda 3m daljine
meni ga je frend dobio odmah
Ja ga još nisam dobio... zahtjev predao sredinom prosince i dobio ADSL prije tjedan dana.
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
jesi dobio kakvo pismo od t-coma u kojem ti objašnjavaju kada ćeš ga dobiti?
Ja sam dobio ukupno dva ili tri pisma u vezi sa ADSL-om, ali u nijednom se nije spominjao DVD
stigao player!
Ok je,nije bas vrhunski,ali je ok za poklon.
Eto,malo vedrine i radosti zbog T-coma,neka sam i to doživio
Sta sad vise nema onog flat rate-a prva 2 mjeseca? Ja sam to dobio i mislim da je puno bolje od dvd playera...
Sigurno je bolje, ali nažalost, toga više nema pa se treba zadovoljiti sa DVD-ovima
Steta, sjecam se tih prvih dana, skinuo Quake4 i jos brdo igrica! Promet u 12om mj. oko 16GB![]()
Danas sam bio u City EX i imaju puno skladiste DVD playera od T-com i ovih dana ce ih poceti dostavljati po kucama.Marka DVD playera je Vivax
ja nisam bio te srece, i nisam mogao cekati, pa sam dobio sam 2 mjeseca besplatnog skidanja
Stari ja sam im nagurao 35GB !!! i to sa gustom sveukupnoIzvorno postao BM0021
ta dva mjeseca 70GB..heheheeeeeeeee![]()
![]()
![]()
a dal itko zna bilo pouzdano, bilo da je načuo, dal će opet biti takvih akcija, dakle ne dvd player, nego mjesec besplatnog interneta?
Trenuto ima Amis http://www.amis.hr/usluge/usluge_adsl.phpIzvorno postao zerobravo
Bookmarks