imao sam i ja tako nesto:
Evo link za ugasiti: http://www.microsoft.com/windowsxp/u.../stopspam.mspx
wtf??
konstantno mi dolaze nekakvi popupi dok surfam --- ocistio sam komp sa ewidom al ovo i dalje dolazi.
nema ga u memoriji(tog programa koji bi to eventalno slao), nego ovak sam od sebe svakih 1 minutu otprilike dolazi nekakav pop up , zove se "messenger"
koristim IE 6 i nemojte mi sad nes drugo preporucat,neg recite kak da maknem to.
ovak to zgleda
evo cjeli skrinšot
![]()
imao sam i ja tako nesto:
Evo link za ugasiti: http://www.microsoft.com/windowsxp/u.../stopspam.mspx
iPhone 5s 16 GB
mozda je to od messengera, pokusaj ga ugasit pa vidi jel ce ti i dalje iskakat
na task manageru pod processes nadji msmsgs.exe i ugasi ga
tears stream down your face when you lose something you cannot replace...
skini WinReg Cleaner ili RegistryCleaner32
i očisti comp
zzop.
Makni Windows Messanger:
Start->Run:
MSN Messanger bi trebao i dalje normalno raditi.Code:rundll32 setupapi,InstallHinfSection BLC.Remove 128 %SystemRoot%INFmsmsgs.inf
BTW, ovo će ti ubrzati i otvaranje Outlook Expressa ukoliko ga slučajno koristiš...
Meni pise "Istalation failed"Izvorno postao gog
Trebas upisati onaj code u Run, jel tako?
- too risky to do drunk...to precious to be drugged -
da,trebaš upisat code u RUNIzvorno postao VandaL
zzop.
Čini mi se da si pokupio Winfixer virus. Pokušaj očistiti komp sa nekim drugim antivirusnim programom, naravno sa svježim definicijama.
Ako ništa ne uspiješ postoji mogućnost korištenja programa Hi-Jack This, ali sa njim moraš napraviti log file i zatim ga copy/pastati na njegov forum i čekati da ti netko da savjet.
http://forums.majorgeeks.com/forumdisplay.php?f=35
ovo od imatica je pomoglo
imatic ... svaka ti dala!!
ubijalo me to u pojam
OKdobro je da je uspjelo, i meni je to cijeli dan zivce pojelo
iPhone 5s 16 GB
Bookmarks