ako je na ko svim ostalim V serijama moras ukljuciti u seem-u.
Eto, upikao i ja V360. Mob je odlican i ima sve sto treba na jednom mobitelu. E sad jedno pitanje, kako sam tek na brzinu protrcao kroz postavke i menije, mozda i suvisno. Da li je igdje moguce namjestiti da je Delivery report stavljen po defaultu na Yes? Ili ga treba namjestati kod svakog slanja poruke?
Muchos hvala...
ako je na ko svim ostalim V serijama moras ukljuciti u seem-u.
Resistance is futile. You will be assimilated!
Nema na Vxxx serijama "po defaultu" na YES, nego svaki put iznova...
![]()
******
mislim da postoji mrežna opcija, a to je da prije svake poruke staviš ! (znak uskličnika) i dalje normalno pišeš poruku. onaj komu je šalješ ne vidi uskličnik, a ti ćeš dobiti povratnu informaciju o primitku poruke.
To ti se uključuje u 0032_0001 seemu
ma nemre se to kaj on oce ... NEMRE po defaulto bit yes
svaki put moras iznvoa mu rec da oces izvjesce
to lik pita
Bookmarks