Ja bi htjela da me netko uputi gdje mogu naci postavke za konfiguraciju mms-a za simpu jer mi u Ht-u nisu znali namjestiti.
Ja bi htjela da me netko uputi gdje mogu naci postavke za konfiguraciju mms-a za simpu jer mi u Ht-u nisu znali namjestiti.
PMS - SORRY:)
Bookmarks