Možeš si uzet Samsung d500.to otprilike pokriva ono kaj hočeš, možeš i nokia 7610, a od motorola može ta v635 ili mpx200
Uskoro kupujem mobitel za nekih 2500-3000 kn max. Kriteriji bi bili sljedeci: mp3, dobra kamera (oko 1 megapixel), hi-res ekran (dakle npr. 208x176 px), najmanje 30 MB memorije (moze i manje, al nek je u tom slucaju prosiriva) i bitno je da je mobitel glasan.
Pa pucajte.![]()
P.S. Ok mi se cini Motorola v635, no problem je uzasno malo memorije (5 MB). Pa me zanima gdje se moze nabavit TransFlash memorijska kartica?
Možeš si uzet Samsung d500.to otprilike pokriva ono kaj hočeš, možeš i nokia 7610, a od motorola može ta v635 ili mpx200
Možeš i od sony-ericssona uzet K700i taj ti je mob isto ok a ima ono kaj si naveo.
Izvorno postao Skyward
Vidio sam D500 i taj primjerak je imao ocajnicki sporu kameru.Ne znam, mozda je bio ukljucen night mode il je mobitel s greskom, jer u reviewima nisam vidio niti jednu zamjerku na racun kamere.
Nego, kad dolazi SE K750?
edit> molim moderatora da premjesti temu u podforum "usporedbe modela", fulao sam podforum, hvala
Zadnji uredio .:AM:. : 05-05-2005 u 19:58
Nema sporu kameru ja sam ga vidio i kamera je super možda je nekaj bilo uključeno, K750i
ti dolazi negdje na jesen ja mislim nisam siguran ali sam nekaj tak načuo...
tvoj odgovor je 6680... taj mob je zaaakon.
Možda jedino ako će ga na crno kupovati, a i onda sumnjam da ima do 3 soma kuna. A i što će mu sad taj mob, kad je skuplji za soma kuna od jedne 6630 koja je brža od 6680? Videotelefoniju sigurno neće moći koristiti tako skoro. Ako si za symbian, onda 7610, 6670 ili 6630. Svi odreda odlični mobiteli.Izvorno postao khideg
friski dobro kaze...a moja je preporuka n6630
Definitivno Symbian zbog onog sto si naveo,ali frish-KI me preteko pa je preporucio 7610,6670 ili 6630-i ja se s njim potpuno slazem....
Ej ljudi,kak to da sodom ovaj put nije prvi![]()
May the Force be with you!
poceo sam se socijalizirat i u "stvarnom svijetu"Izvorno postao IvLajec
![]()
Je, sve je to divno i krasno, al otkud mi lova?Izvorno postao khideg
![]()
Videotelefoniju ni ne kanim koristit, preskupo, a k tome sam i prepaid korisnik. A sto se symbiana tice... fend mi ima symbian mob i meni se to cini prekomplicirano![]()
Dakle, sve mi se cini da cu uzet D500. Il K750. Zna netko mjesec dolaska, jer ako dolazi tek na jesen mi se ne da cekat.
ma doći će ranije, samo prati oglasnik, nabavit će ga ekipa prijeIzvorno postao .:AM:.
Ako se znaš koristiti kompom, onda ti symbian nikako ne može biti kompliciran. Skužiš za 15-ak minuta kako sve funkcionira. A mogućnosti s takvim mobom su skoro pa beskonačne. Možda ti već netko na forumu prodaje 7610, koju na crno možeš dobiti za manje od 2000 kuna.
ja bas i nevidim neku logiku u tome da se izdvaja vise od 2k kuna za mobitel koji nema symbian,jel jedine "drastične" razlike izmedu običnih mobitela su uglavnom u izgledu i dizajnu.
Ja te nokie(6630, 6680) nevolim baš previše a osim toga su prevelike i nekužim kaj ljudi padaju na njih.Ja bi najradije uzeo d500 ili 7610 ili k700i a ak bi neki veći mob koji ima puno funkcija osim već navedene 7610 uzeo bi P900
Uzmi si p900,ako mozes-opcije,dizajn,ekran,sve mu ide u plus,i jos ima touchscreen i tipkovnicu![]()
May the Force be with you!
I meni se cini da je symbian puno bolji "dugorocni" izbor (jer kad kupim jedan mobitel, taj koristim minimalno dvije godine), al tu je problem cijena. Meni se Nokia 6670 cini ok izbor. A sto se tice uzimanja preko oglasnika... rather not.
Nije mi symbian toliko kompliciran, vec mi je jednostavno cudan, sto je normalno jer sam naviknuo na "jednostavni" T610. Mogao bih se naviknuti za 10 min.Izvorno postao frish-KI
Uzmi Symbiana,ak mob dugo koristis
May the Force be with you!
Onda ak već uzimaš symbian ja na tvom mjestu nebih uzeo 6670 jer mi je mob jeko ružan a opcije su mi nepregledne.uzmi radije 7610 ili P900
ma sto se tice symbiana najljepsi trenutno je 7610, p900 mi nije nekaj...
IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT..... LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATE ....
samo da vas upozorim da p900 i 7610 nemaju istu inačicu symbiana.p900 je uiq a 67610 ima series 60 sto je potpuno različito.
e sodom, a koji je "bolji" symbian? meni se recimo na p900 uopce ne svidja meni dok je na nokiji fakat ok...
IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT..... LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATE ....
to nemozes gledat na taj nacin pa rec koji je bolji....
ja sam koristio oba i osobno preferiram nokiju iliti series 60 mobitele jel imaju vise aplikacija,zabavnijeg sadrzaja i nekako mi je vise priraso srcu...ali sta je je,uiq je po meni napredniji mnogo brzi za ugodan rad i kretanje izbornicima i aplikacijama...kako sam vec puno puta reko efikasnost mu je daleko veca od mobitela bez touchscreena i uglavnom je namjenjen ljudima koji ce ga koristit u poslovne svrhe....u svakom slucaju mobitel je sigurno odlican izbor
aha....al moje misljenje koji k**** ce takav telefon nekom klincu ko sto smo mi, pa nemres ga u hlace staviti
IF YOU CAN DREAM IT, YOU CAN DO IT..... LIFE IS LIKE A BOX OF CHOCOLATE ....
zaluđenost high tech stvarima je uvjek pravi odgovor zašto trošit novac![]()
ps.nije bas takav problem nosit p900 u džepu,veci ga je problem izvuć jel se meni stalno dogadalo da se tipkovnica otvara u jednu stranu dok ja vičem iz džepa prema gore![]()
Bookmarks