Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Threaded View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    u bejha
    Mobitel
    Nokia 5800 XM
    Operater
    Tele2
    Godina
    35
    Postova
    1.142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Recite mi jel sigurno spuštati firmware na CXT70

    Imam siemens CX70 (CXT70 - onaj od T-mobile-a) i neki firmwyre koji ne dopušta snimanje videa preko 30 sekunda. Našao sam na netu fw25, pa me zanima je li sigurno vratiti stari firmware na ovaj mob???
    Samo radi informacije update sam skinuo sa Siemensove stranice. Evo onih nekih pojedinosti:
    Model: CX70
    Varriant: B403 (v. 25).
    Pliz recite ako je netko imao iskustva s vraćanjem starijeg Firmware-a ili samo recite što mislite jeli sigurno ovo uraditi???
    Zadnji uredio Sljaka : 23-06-2005 u 12:07
    well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
    well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!


 

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove