Da siemens je imao takvu mogučnost, ali nije bila automatska već se ta funkcija birala u meniju. Kod mene toga nema što se tebi desava....jedino sto kad je baterija skroz prazna nemogu mob neko vrijeme upaliti dok ga bar malo ne nafila.
Kad mi je baterija prazna prikljucim mob na punjac koji pokazuje da puni i nakon nekog vremena on mi isprazni bat(valjda) iskljuci se mob i ne mogu ga upalit dok ga punjac opet ne napuni barem malo da je dosta za upalit mob. U cemu je problem? Ili motorola ima neku opciju automatsku kao kod siemensa da ti isprazni bateriju skroz do kraja pa ju onda puni ispocetka.
Da siemens je imao takvu mogučnost, ali nije bila automatska već se ta funkcija birala u meniju. Kod mene toga nema što se tebi desava....jedino sto kad je baterija skroz prazna nemogu mob neko vrijeme upaliti dok ga bar malo ne nafila.
Nokia n93
Motorola v360
Motorola v525@v600
Ju! e i ovo prvi put čujem..na svojoj motoroli nisam primjetio takvo što a nadam se da ni neću
mama ti sestra!
Od kud ti da siemens ima takvu opciju?Izvorno postao DeMar
Siemens je imao recimo optimiziranje baterije, znači u samom meniu si imao ponuđenu opciju da isprazniš bateriju do kraja... (npr. C35), jer su to tada bile Ni-Mh baterijepa zato...na Li-ion i nema smislaIzvorno postao gog
Ovo je bilo vjerovatno meni upučenoIzvorno postao gog
Od kud mi, pa otud što još uvijek imam te mobitele (c35i i ona vodootporna 35-ica) ali kupe prašinu na polici. Kao sto inovator kaže bilo je to radi onih starir nikal baterija koje su gubile kapacitet ako si ih nadopunjavao a bat. nije bila skroz prazna. Opcija se zvala "batery recharging" ili nesto sl. a mogla se aktivirati samo ako je punjač uštekan. Tada bi mob bateriju praznio do kraja i nanovo ju punio
Nokia n93
Motorola v360
Motorola v525@v600
Dobro necemo sad o siemensu nego sta bi mogao biti uzrok ovom mom problemu. Sta ne valja?
bateriaj ti je poludila valjda.
Jel nije možda do softwarea? možda je u njemu problem
Ma cisto sumnjam da je to do softwarea. Ili do baterije ili cak do punjaca. Sto mi se cini vise vjerojatno. Evo zadnji put kad sam puno imao je jednu crticu i nije mi tako nesta radio. Bit ce da se to samo desava kada je skroz prazan i kada nema bas ni jednu crticu.Izvorno postao GoGs
Sta nitko nezna pomoci???????
A jel si probao sa nekim se mijenjat za bateriju na par dana pa vidjet jel se isto događa?? Ako nije do softa (kako ti kažeš) ja bih onda iscrpio i ovu mogućnost..
Pozdrav
Ma ne znam vise ni sam dali je do softa ili je do neceg drugog. Postoje ove opcije: soft(dosta dugo je radio besprijekorno), kontakti(sumnjam jer mi pokazuje da puni), baterija(nije original nego zamjenska-stara pol godine), punjac(nece valjda sam od sebe popizdit). I sta mi jos preostaje???Izvorno postao GoGs
možemo mi sad raspisat brdo stvari, uzroka, ali kreni od očitog, recimo zamjenska baterija...stavi drugu, pa vidi. probaj sa svojim punjačem punit tuđi mob....pa ćemo onda daljeIzvorno postao DeMar
Koliko vidim nece nista biti od ovog threada. Bolje da mi zavrsimo sa ovom temom. Vec cu se ja nekako snaci. Mislio sam da se ovo nekome vec dogodilo pa zna o cemu se radi.
meni se mob počeo blesirat tj. počne se grijat i ja izvadim bat. ohladi se i opet normalno pol dana i jednom sam zaboravio izvadit bateriju i više mi se neda niti upalit niti punit KAJ DA RADIM!!!
FLASH: TRIPLETS_G_0B.09.58R
JAVA: JPJAVA_G_0B_TRIPLET_08_01R
FLEX: SE7400AXXXX1C9_1FF
mi smo sa KLAKE i ne seremo kvake
zapamtite nas sada jer mete nismo lake!!!!!
definitivno simptomi kratkog spoja na napajanju...ili se kratko spojila sama baterija ili se nesto spojilo unutar samog mobitela.Izvorno postao MC Španjolac
Neznam baš za bateriju da se kratko spojila. Inovator, imaš puno više iskustva od mene ali bi ipak predložio da je do moba!?. Ili ne? Ispravi me ako griješim...
Pozdrav
Najbolje isprobat drugu baterije pa ce se znati do cega jeIzvorno postao GoGs
![]()
Bookmarks