nokia 6230i za 110eura
ili
sonyericsson w550 za 135eura
ili
Sonyericsson k600i za 155eura![]()
nokia 6230i za 110eura
ili
sonyericsson w550 za 135eura
ili
Sonyericsson k600i za 155eura![]()
Zadnji uredio vokaj5 : 04-07-2006 u 11:35 Razlog: dodavanje
po meni nokia definitivno
Daj samo reci po kojim je to specifikacijama SE bolji? Cisto da covjek moze lakse odluciti. SE jedino ima flash, a Nokia nema.Izvorno postao cyberphere
Duhovitost je drskost koja je stekla obrazovanje. - Aristotel -
veči ali lošiji ekran....![]()
Nokia ima prosirivu memoriju, ekran je bolji, i nokia ima stereo slusalice. Baterija je vjerovatno bolja, ali po meni nije toliko presudno bolja.Izvorno postao cyberphere
Bluetooth 2.0, e sad gdje je to zapravo korisnije?
Duhovitost je drskost koja je stekla obrazovanje. - Aristotel -
Defintivno Nokia. Ima malo manji, ali kvalitetniji ekran. Druge karakteristike su ima gotovo identicne, osim prosirive memorije kod 6230i, a za tih 25 eura sta bi ustedio mozes kupiti veliku karticu za nju i nafilat ju mp3cama. Jedino je Nokia malo stariji model, ali ako te to ne dira, ne vidim razlog zasto uzeti SE.
Moj glas definitivno ide N6230i.
Duhovitost je drskost koja je stekla obrazovanje. - Aristotel -
Bookmarks