Zbriso sam moto I tmobile skin-mobitel poludio??

dada , kriv sam cuo sam da ste nes rekl ida se smiju zbrisat svi skinovi osim neona- I zbriso sam tmobile I moto – samo ta tri I imam – is sad kad upali mmob totalno je sve sjeban o , onak koda mu fale neki fajlovi “kostura” . mislim uopce nema slika onak , grafika je zeznuta .

ajde dobri ljudi , pomoc?
kad sa p2toolsom odem u mobile/skin/ ima samo neon folder , iako ja NISAM izbriso ova dva ostala foldera nego samo fajlove u njima

dajte neko rjesenja , a da nije flexanje , nezelim gubit garanciju

jedino kaj mi pada na pamet je aploudat ove recimo od motoa fajlove koji fale , samo ih rinejmat u neon2.dat neon3.dat blabla

da btw napravih bekap