Gledam al nisam siguran da li sam sve pregledao kako treba (što se opcija tiće).
Treba mi mobilni net od cca 15GB prometa. Mogu uzeti VIP 15GB za 90kn preko carneta i to mi izgleda kao najjeftinija opcija. Ako netko ima drugi prijedlog samo recite...
Nebitno je bonovi, pretplata, nadoplate opcija, samo da nisam ugovorom vezan.


Odgovori uz citat
Bookmarks