bok ljudi
iskopo sam vip sim karticu sa 70ak kn na računu, pa vas pitam za savjet, koju tarifu ili tarifnu opciju bih mogo aktivirat za te nofce? simica mi nije bitna, kad potrošim lovu ide u smeće.