Od tih sto si nabrojao mislim da ti je najbolja Nokia 5230Ali ona ti je 400kn. Ako zelis za 1kn uzmi neki od ovih Sony Ericssona (Spiro,Cedar ili Zylo).
Potreban mi je neki mob, cisto za pozive i eventualno pokoji SMS.
Ne uzimam za sebe, nego za rodbinu.
Kako se radi o ustanovi, pretplatu placa ministarstvo, i ponudeni su sljedeci mobiteli:
Emporia TALK premium V29 - 1KN
Emporia Candy - 1KN
LG GD510 - 1KN
LG GS290 - 1KN
LG GU230 - 1KN
Nokia 2220 Slide - 1KN
Nokia 2700 - 1KN
Nokia 5130 XM - 1KN
Nokia 5230 - 398KN
Nokia C5-00 - 398KN
Nokia X2 - 1KN
Samsung B2100 - 1KN
Samsung E2550 - 1KN
Samsung S3370 - 1KN
Samsung S3550 - 1KN
Samsung S5350 - 398KN
Samsung 5620 - 398KN
Samsung S7070 Diva - 398KN
Sony Ericsson Elm - 298KN
Sony Ericsson Cedar - 1KN
Sony Ericsson Spiro - 1KN
Sony Ericsson Zylo - 1KN
T-Mobile Vairy Touch II
Pa ako moze neki savjet koji mob bi preporucili...
Hvala svima!
Od tih sto si nabrojao mislim da ti je najbolja Nokia 5230Ali ona ti je 400kn. Ako zelis za 1kn uzmi neki od ovih Sony Ericssona (Spiro,Cedar ili Zylo).
Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)))
Da, i ja sam joj odmah rekao Nokia 5230, ali je njoj nekako puno dati 400KN za mob.
Zylo mi se cini onda kao najbolji izbor mobitela za 1KN, osim sto mi se bas i ne dopada dizajnom.
Za Cedar (pa i Spiro) mi je glupo davati istu cijenu kad oni kao sam uredaj kostaju par stotina KN manje.
Razmisljao sam i o nekom Samsungu, pa ako ima koji Samsung dobar za 1KN, recite slobodno
Onaj samsung za 400kn s WiFi i GPSom me ne zanima, u tom slucaju rade uzmem Nokiu 5230 koja ima OS i Garmin se stavi bez problema.
Znaci, Zylo ili Nokia 5230 nikako nece biti promasaj?
Da li se isplati dati 397kn vise i uzeti Nokiu 5230?
Ili je Zylo za 1KN definitivno Best-buy?
Ja radje dao 400kn i kupio 5230. Ali ako toj tvojoj prijateljici ili sta vec nije birno sto je nokia smartphone,sto ima TS neka uzme Zylo nece pogrijesiti. Zylo je bas i napravljen za takve ljude![]()
Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)))
ako ces izdvojiti samo kunu onda zylo definitivno bestby
kategorija od 400kn bi bila.
1.samsung 5620
2.nokia 5230
3.nokia c5
Samsung S3370 - 1KN jednostavan i ok mob.Jedino moze biti problem sto nema fizicku vec touch tipkovnicu
Tko rano rani, zajebo je pjetla
Ovaj samsung S3370 mi se bas i ne svida zbog toga sto ima TS - komplicirano je to njoj. Uzela bi eventualno tu nokiu zbog GPSa.
Lako je reci koji mob je za 1kn u redu, a koji za 400KN.
Ovaj 5620 samsung mi se ne svida zbog toga sto nema os, a WiFi se sigurno nece koristiti.
@Stevan94
Kao sto sam vec rekao, imam 5230 i znam o cemu se radi. Dao sam joj mob malo i opcenito nebi htjela nista s touch screenom - ali opet, prednost je GPS.
Razmisljao sam dosta i dosao do zakljucka da se 397KN vise ne isplati dati za Nokiu 5230.
Mobitel ce koristiti samo za pozive unutar ustanove, te joj ne treba nesto posebno, i najlosiji mob bi bio OK.
Znaci, definitivno cu uzeti Zylo. Mislim da je za 1kn to i vise nego dobra ponuda.
E sad, javlja se jedno pitanje. Ja imam onu SIM-Unlock foliju, pa me zanima da li bi, koristeci tu foliju, mogao taj Zylo dekodirati da radi s VIP karticom?
Naime, razmisljam da dam SE W910i njoj, a sebi uzmem Zylo.
Ona nema nista protiv, a mene jos zanimaju 2 stvari:
Da li Zylo ima onaj automatski senzor osvjetljenja? Na W910i sam primjetio da se jacina osvjetljenja ekrana automatski mijenja, ocito ima neki senzor. Ima li to i Zylo (pretpostavljam da nema, jer mislim da je to izvedeno preko kamere videopoziva)?
Da li je opcenito bolji W910i ili Zylo?
pa nemozes zylo i w910 usporedjivati
w910 jedan od losijih telefona danasnjice.....
uzmi zylo i uzivaj.........
Prosli tjedan je trebalo biti potpisivanje ugovora, ali je zbog bolesti odgodeno na ovaj tjedan.
U meduvremenu se popis promijenio i dolaze u obzir samo mobiteli za 1kn, a to su:
LG GU230 Black
LG GU230 Pink
Nokia 2200 Slide
Nokia 2200 Slide silver
Nokia 2700
Samsung E2550
T-Mobile Vairy Touch II
T-Mobile Vairy Touch II White
Pa vas molim za savjet - koji telefon od navedenih uzeti?
Potpisivanje ugovora je u 18h i do tad trebam odabrati telefon koji cu uzeti, pa vas molim da dajete savjete i prijedloge DO 18h, poslije mi nece biti od koristi.
kad ti vec ne mozemo pomoci,reci nam sta si uzeo![]()
Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)))
Samsung E2550
Zylo je odlican mob. ja bi se za njega odlucio![]()
I ja, definitivno, ali su rekli da vise nije moguce uzeti Zylo jer je dosao novi popis s novim uredajima...
Evo da javim da sam ipak uspio dobiti Zylo, naime, ravnatelj je zaboravio potpisati ugovore, a kako je i on sebi uzimao mob, kad je skuzio da nema vise 20ak mobitela za 1kn nego samo par, rekao je da odustajemo ako ne uvaze prvu ponudu.
Naravno, uvazili su ju te sam dobio Zylo. Sad preostaje unlock na VIP, al o tome necu u ovoj temi![]()
Bookmarks