Pozdrav,
prolistao sam cijeli forum ali nisam nasao odgovor na svoje pitanje, da se odmah ogradim

Novi desire, nije rootan, trebam instalirati crackiranu aplikaciju. U uputama kazu da prebacim folder na root od sd kartice. Mountam mob, otvori mi se prozor s folderima, prebacim folder motonav, udem u astro file manager, ali on kaze da je root directory prazan.
Na mac os x sam, nije mi jasno je li to sto mi se otvori u exploreru root folder ili neki stoti...

Pozdrav, nadam se da nisam zakomplicirao...