Imam nokiu 3310 i 3410 i neznam na njima promjeniti logo ( wallpaper) sve sam zivo pregledao i neznam gdje to promjeniti![]()
For the hoven lands...
za 3310 koliko me pamčenje služi u 5,ili 6 meniju se nalazi a mislim u 5kartici di su zvukovi da imaš na dnu screensaver..
točnije kratica je uđeš u meni i stisneš 5 pa stisneš 9 i evo te u scren severu i tu odabereš koju sliku ćeš
.. bar toliko koliko me pamčenje služi ipak je to 3310 mob mojag djetinstva =)
Zadnji uredio cherwar : 22-06-2010 u 21:24
u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri
Da , to je za screensaver, ali mislim da je ona imala mogucnost da se umjesto loga stavi neki wallpaper ili tak nesto?btw u service manualsima ne psie nist
For the hoven lands...
mism da to čak u tonovima ili negdje kod uređivanja profila stoji pod nazivom moja grafika il tak neš
aha a to se je moglo jedino kupovinom sadržaja preko sms koda..probaj pitat službu za korisnike i pitaj ako je jošto dostupno..
btw to košta nekih 6 kuna
u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri
ide i sa logomanagerom
Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".
Bookmarks