Prvo pozdrav svima ovdje na Forumu ja sam novi !
E sad pitanje za iskusneX zanima me dali moze .swf da se stavi kao wallpaper, molim vas recite da moze, da ima neka caka. pozz svima !
mob je nokia N82
Prvo pozdrav svima ovdje na Forumu ja sam novi !
E sad pitanje za iskusneX zanima me dali moze .swf da se stavi kao wallpaper, molim vas recite da moze, da ima neka caka. pozz svima !
mob je nokia N82
Bookmarks