...konkretno - ne mogu na net...konekcija kao da je mrtva - na dsl modemu nema indikacije da su računalo i modem spojeni (radi se o d-link 584t) a u mrežnim vezama LAN javlja da je spojeno - probao i disable/enable i vraćanje sustava i BIOS Default load i neće...drugo računalo uredno radi i d-link ga detektira i mogu na net - znači modem valja...
...tko je sada tu lud...


...

Bookmarks