Zanima me jel postoji neki program ili nesto da se moze iskljuciti to crveno svjetlo dok se snima ili kad se slika ... nisam uspio naci na forumu pa ako netko zna ...
Hvala![]()
Zanima me jel postoji neki program ili nesto da se moze iskljuciti to crveno svjetlo dok se snima ili kad se slika ... nisam uspio naci na forumu pa ako netko zna ...
Hvala![]()
...::: SCOOTER INSIDE STUNT TEAM :::...
www.scooter-inside.com
Bookmarks