Evo kako od ovog mjeseca mogu produziti pretplatu (opet na 2 god), da li uzeti sad 5800XM ili cekati do ljeta pa uzeti nesto drugo? U obzir dolazi samo Symbian.
Eto, sta bi vi? Uzeti sad ili cekati da dodje nesto novije? Sta bi uopce moglo novog doc u T-mobilea? E55? E75? N86? Nesto cetvrto?
Samo da mi se i sa 5800 ne dogodi kao sa e66. Mjesec dana prije nego sam mogao produziti i uzeti za 1kn, oni dignu cijenu na 898.
Pozdrav.


Odgovori uz citat
Bookmarks