Stvarno sve sami low(est) end uređaji s kojima će skoro nikako ugrabiti i taj jeftini dio tržišta. Ne može kompanija preživiti na njima, bez obzira koliko bih volio da opstanu i da se pridruže ovim većim zvijerkama.
OT600
http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_600-2734.php
OT-363
http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_363-2733.php
OT-303
http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_303-2732.php
OT-280
http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_280-2731.php
OT-202
http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_202-2730.php
OT-111
http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_111-2729.php
OT-102
http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_102-2728.php
Stvarno sve sami low(est) end uređaji s kojima će skoro nikako ugrabiti i taj jeftini dio tržišta. Ne može kompanija preživiti na njima, bez obzira koliko bih volio da opstanu i da se pridruže ovim većim zvijerkama.
Nijedan dobar. Svi su sami krsevi. Neznam kako im se to isplati prodavat, hajd dobro da smo u 2005 godini.
Dobro za djecu predškolske dobi, i za sekundarni mob... Ali, monokromatski ekran u 2009?
Prvo, jeste li imali mobitele u rukama i isprobali ih? Sumnjam. Zato nazivati ih krševima samo zato jer nemaju 5 mpx kameru, 16 mil boja, wifi i ostale drangulije je smiješno. To su uređaji za korisnike plićeg džepa i znate što? Takvih ima najviše.
dobri su za cijenu od 200kn u prepaid paketu s kojim dolazi i 100kn na račun
Pa da ovo i jesu mobovi u pravom smislu rijeci. Mozes nazvat , javit se , poslat sms poruku i to je to.
Najprodavaniji mobiteli na svijetu nisu oni najsofisticiraniji,nego baš oni jednostavni i jeftini.Alcatel cilja na siromašna tržišta i ona u razvoju.
možda rješavanje zaostalih dijelova? ak je to, onda je dobra politika.
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
Ili su se pripremili za recesiju. Možda se nadaju da će procvasti tržište jeftinijih modela. Nekako logičan zaključak.
nisu loši. za alkatel. fkt su najljepši alcatelovi mobači do sad. puno mi se više sviđaju od 1xxx nokija.
da malo osvjezim temu
da li mozda netko zna da li je Alcatel OT-363 dosao kod nas u prodaju, trebao bi mi jedan manji preklopni mobitel, sto jeftiniji a ovaj mi se svidio.. jel ima netko kakav info?
Bookmarks