Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Threaded View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    SonyXperia Mini
    Operater
    Bonbon
    Godina
    41
    Postova
    393
    Bodovi
    16.994
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.994, Nivo: 31
    Bodovi: 16.994, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Povezivanje kompa i monitora DVI kablom

    imam graficku ati radeon 256 mb 128bit i samsung monitor 20 incha. Povezao sam sam ga s kompom s dvi kablom ali uopce ne dobivam sliku.onda sam probao spojiti istovremeno i s dvi i vga kablom i nakon ucitavanja biosa,tj.nakon prikaza windows loga slike je nestalo.cim odspojim dvi slika se vrati.svi driveri su uredno instalirani.u cem je problem
    Zadnji uredio 1142007 : 24-01-2009 u 12:45


 

Slične teme

  1. povezivanje 2 kompa na net
    By karlo123 in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 06-02-2009, 15:48
  2. [N73] Povezivanje na net preko kompa
    By cEdika in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 04-03-2008, 08:51
  3. Povezivanje kompa sa lcd TV-om
    By kresoml in forum Stolna računala
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 31-01-2008, 15:29
  4. [6230i]Povezivanje kablom MA-8630C
    By st1 in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 08-05-2007, 21:05
  5. Povezivanje 3 kompa
    By Biker boy in forum Mreža
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 28-04-2006, 12:05

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove