naci u pitanju je model naveden gore...

naci ovako... kad stavim mob na punjenje upali se sam i trazi me SIM pin..
upise mSIM pin.. pocne otvarat i onda se jednostavno ugasi ...

baterija se napuni do kraja i on meni javlja kako se baterija jos nije napunila
i kad izvadim kabl on se ugasi i neda se upaliti iti pomocu *+#+paljenje.

onda..prikopcam ga na komp preko USB-a i samo mi cjelo vrjeme stoji plavo svjetlo upaljeno za punjenje naci ne titra nego stalno upaljeno i neda se upaliti.

RSD ga ne ocitava niti u blank modu..probo sam sa P2k easy tool rjesiti al nece niti on..izbaci da se nemoze konektirati na mob...

TP sam radio... isti klinac..

molim pomoc ako netko zna u cemu je..

hvala

Pozdrav