Video sam na Stranim forumima da postoji mogucnos da se memorija C55-ice otkljuca i da se preko malkice modifikovanog data kabela preko PC-ja na telefon upisuju melodije,aplikacije itd..
E problem je sto su sva upustva konfuzna!!

Koji programi su potrebni, kako prepravti kabel, dali ce to unistiti podatke koji su vec u memoriju, kako backup-ovati podatke sa telefona na pc itd... itd...

Ako neko zna nek objasni?