Iz čistog mira zablokira, pa pomaže samo vađenje baterije ili se resetira dok prčkam po njemu. Dogodi se svakih par dana, a ponekad nekad više puta dnevno.
Godinu dana je radio bez problema. Ubacit novi soft?
Jel se nekome događa što slično?
Iz čistog mira zablokira, pa pomaže samo vađenje baterije ili se resetira dok prčkam po njemu. Dogodi se svakih par dana, a ponekad nekad više puta dnevno.
Godinu dana je radio bez problema. Ubacit novi soft?
Jel se nekome događa što slično?
Zadnji uredio happydayhr : 19-05-2008 u 08:20
Iako je memorija telefona jako mala cca 6MB, u nju stane masu poruka.
Ja sam imao oko 2.000 SMS-ova i obrisao ih. Od tada nije blokirao.
Vidjet ćemo jel do toga?!
Bookmarks