Evo ovako... imam k850 i stand by-u mi se samo upalila tipkovnica, a ekran neradi ni nis drugo, samo tipkovnica svijetli stalno...

Izvadim bateriju i ponovo ukljucim i samo tipkovnica i plavo svijetlo oko objektiva stalno radi...

ponovo povadim i probam na sve nacine upalit i uvijek isto!!???

Jel mozda itko zna kako rijesit taj problem??

HVALA!!!!