ak sam dobro razumio,za 10 ct za sms poruku iz njemacke,nije nikad bilo,vec je vrlo dugo 19 ct po poruci,otkako moja stara ima ugovor (t-mobile)a to je skoro 2 god.,a i prije dok sam ja imao vodafone ugovor toliko je bilo,10 ct,hm lijepo bi bilo.Izvorno postao nokman
moja stara ima ovu neaku staru tarifu,koliko vidim po neakim novijim tarifama kosta cak 29 ct po sms-u (e-plus npr)


Odgovori uz citat
Bookmarks